Mieszkanie wakacyjne Amfora - Kudowa Zdrój
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Kudowa Zdrój. Powrt na stron gwn

Jesteś 36100
gościem
na naszej stronie


Kudowa Zdrój dla ciekawskich

Kudowa Zdrój  miasto uzdrowiskowe położone w Kotlinie Kłodzkiej gwarantuje spokojny wypoczynek. Spacerować można przez wiele godzin po dużym parku zdrojowym i nad stawem, warto też odwiedzić jedną z najpiękniejszych pijalni i napić się wody z cennymi minerałami. W czerwcu odbywa się Festiwal Moniuszkowski, ale muzykę w Sali Koncertowej można posłuchać przez cały rok.

atrakcje w kudowie zdrój  nie tylko są związane z uzdrowiskiem, zwiedzić można Muzeum Zabawek, Muzeum Żaby, a w dawnej wsi Czermna znajduje się tajemnicza Kaplica Czaszek oraz ciekawe muzeum Szlak Ginących Zawodów. Z kolei w Pstrążnej, osiedlu przynależnym do miasta, podziwiać możemy ruchomą szopkę składającą się z 250 ruchomych figurek ponadto można zwiedzić Muzeum Kultury Ludowej Pogórza Sudeckiego. Miłośnicy wędrówek mogą wybrać się nawet na jednodniowy wypad w pobliskie Góry Stołowe.

Kudowa Zdrój noclegi  oferuje w sanatoriach, hotelach, zabytkowych pensjonatach, willach jak również w pokojach gościnnych więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.http://www.app.popracy.pl/phpthumb/phpThumb.php?src=/galeria_uzytkownikow/115/824d27ed.jpg&w=800&q=90&zc=0


Copyright 2000 - 2021 | Zaloguj | Kudowa Zdrój dla ciekawskich